Вітаємо на нашому сайті! Авторизація / Реєстрація

Про нас

MERX onlineпроєкт, створений згідно вимог, які диктує навколишній світ. Найдорожчий ресурс – час, усі ми стаємо мобільними, швидкими в прийнятті рішень, легко змінюємо житло, часто оновлюємо інтер’єр.


Пропонуємо вам кухонні меблі, які можна без складності замовити, не виходячи з дому.


Сучасний дизайн, якісні матеріали, фурнітура BLUM.


Ми оптимізували процес створення меблів. Основна частина витрат – це високоякісні матеріали, майже 90% – це імпортована продукція з таких країн, як Німеччина, Австрія, Італія. У нас велика складська програма та відсутність трудозатрат працівників. Безкомпромісною, звичайно, лишається якість!


Вартість кухонних меблів вас приємно вразить: ви отримуєте кухню по дуже привабливій ціні, не виходячи з дому. Простий конструктор допоможе намалювати план приміщення, враховуючи всі ваші комунікації та особливості приміщення.


Модельний ряд розроблений згідно сучасних тенденцій ринку: прості форми та лінії, скандинавські мотиви, цікаві кольорі, природні фактури.


Ми пропонуємо стільниці як зовсім бюджетні – з постформінгу, так і якісні кварцові стільниці по дуже привабливій ціні!


Проєктуйте свою кухню не виходячи з дому, та переконайтесь у найкращій ціні!


Кухні MERXonline виготовленні на потужностях меблевої компанії MERX.


MERX це досвід і майстерність, сучасність і комфорт, емоції та задоволення!

За 27 років роботи продукцію MERX обрали сотні тисяч сімей з усього світу. Ми раді, що споживачі довіряють нам, обираючи кухні MERX, і не перестаємо вдосконалюватися. Вкладаємо в роботу свою душу та застосовуємо накопичений досвід; використовуємо натуральні матеріали та новітні технології; надаємо родзинку ручною роботою та прикрашаємо вигадливими декорами. Наші меблі якісні, стильні та функціональна. Вони створюють затишок і роблять комфортним кожну оселю.MERX - це досвід і майстерність, сучасність і комфорт, емоції та задоволення!


Створити кухню мрії