Вітаємо на нашому сайті! Авторизація / Реєстрація
26 березня, 2020

Проєкт кухні. З чого почати

Проєктування кухні-мрії – приємний, хвилюючий, і разом з тим відповідальний етап затіяного ремонту. Адже в цій частині будинку за смачною їжею, цікавими бесідами та ароматним чаєм проводиться стільки часу..! Тож ідельною вона повинна бути у всьому, не інакше. Як цього досягти? Розберемося разом.

Отже, аби запланований бюджет зійшовся з кошторисом, а картинка в голові збіглася з готовим кресленням, робимо обмір приміщення. Для початку, самостійно. Озброївшись олівцем і рулеткою. Отримані виміри наносимо на приблизний план кухні. В обов'язковому порядку на плані відображаємо всі конструктивні особливості: дверні отвори, труби, стояки, вікна, розміщення витяжного отвору та ін.. Але попереджаємо, у вимірах можуть бути похибки. Тому для перестраховки радимо звернутися до фахівця.

Далі займаємося плануванням і на попередньому кресленні розміщуємо всі обов'язкові елементи кухні. Заздалегідь продумуємо розташування холодильника, варильної поверхні, мийки, духової шафи, витяжки. Пам'ятаємо, що одні залежать від комунікацій, інші потрібно тримати на відстані від прямого джерела тепла. Правильно розташовані, побутові прилади не доставлять проблем під час експлуатації.

Коли й з цим етапом закінчили, переходимо до вибору типу кухонних меблів. Залежно від планування, вони можуть бути лінійними, П-образної форми, з островом у центрі, кутової або Г-образної форми. При цьому важливо пам'ятати про комфортне розміщення робочого трикутника (мийка-плита-холодильник) і наявності вільного місця між основними блоками кухні. Це допоможе безперешкодно пересуватися кухнею з урахуванням відкритих дверцят, ящиків, духової шафи... Наприклад, якщо елементи гарнітура розташовуються паралельно, відстань між ними повинна становити не менше 120 см.

Після того, як меблі розставлені, саме час визначитися з матеріалами, кольором і фурнітурою згідно з вибраним дизайном та стилем. У курсі актуальних трендів – добре, у чомусь сумніваєтеся – довіртеся професіоналам. Та незалежно від вашого вибору, радимо не перевантажувати інтер'єр зайвими предметами обстановки. Зробіть акцент на функціональність, зручну систему зберігання. Так ви отримаєте максимально комфортне приміщення, у якому буде приємно знаходитися.

Сьогодні купити меблі в кухню не складе великих труднощів. Ринок багатий на пропозиції. Пропонуємо варіант, який, ймовірно, вас також зацікавить: онлайн-проєктувальник для моделювання кухонь на нашому сайті www.merxonline.com.ua. За його допомогою ви в кілька кліків визуалізуєте кухню, про яку мріяли, і тим самим заощадите час на її пошуки.

Поділитися

ЖК Lucky Land. Кухня Q1

25 червня, 2020

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дізнавайтеся кращі акції, вигідні ціни та багато іншого

Створити кухню мрії