Вітаємо на нашому сайті! Авторизація / Реєстрація
24 березня, 2020

Кухня в стилі мінімалізм

Максимум простору і тільки необхідні предмети інтер'єру – ось він мінімалізм у чистому вигляді. Популярний сьогодні, цей стиль прийшов на зміну показній розкоші, і з урахуванням сьогоднішнього ритму життя продовжує утримувати свої позиції. Прихильники мінімалізму – справжні цінителі простоти. Але простоти витонченої та елегантної. Тієї, яка дарує відчуття легкості, свободи, комфорту. Дизайнери пропонують купу ідей, як цього досягти, і кілька з них ми розглянемо на прикладі кухні.

Оформляючи житловий простір пам'ятайте, кухня в стилі мінімалізмце нейтральні монохромні кольори (стіни, меблі), вивірені пропорції, чіткі форми та лінії. Відмовтеся від яскравої палітри. Віддайте перевагу перламутровому, сірому, білому, бежевому, чорному, відтінкам коричневого, кольору деревини або актуальному сьогодні синьому кольору.

Не піддавайтеся спокусі використовувати рельєфну плитку на стінах. Так, її фактура приваблює, але краще залишити поверхню гладкою. Це дозволить обстановці виглядати єдиним цілим. Бажаєте трішки контрасту? Обіграйте інтер'єр кухні декором, подумайте над освітленням. Грамотно підібрана люстра, продумане підсвічування в самому гарнітурі... і ваша кухня в прямому сенсі засяє. Ще можна зробити акцентним фартух. Він може бути прозорим (із загартованого скла), викладений однотонною плиткою, виконаний зі штучного каменю чи зроблений з грифельної дошки. Цей варіант виглядає дуже цікаво й досить зручний у побуті. Наприклад, на такому фартуху можна записувати рецепти.

Мінімалізм диктує свої правила, тому й меблі в кухню підбирайте відповідні. Сьогодні один з головних трендів у дизайні – це натуральні матеріали. Скористайтеся цим. Дерево неймовірно приємне на дотик і багате на унікальні малюнки. Таку природну краси не підробити. Кухня вийде оригінальною, а атмосфера в ній – теплою. Дуже гарно гарнітур буде виглядати з гладкими матовими та глянсовими фасадами. До речі, останні додадуть кухні ще й блиску.

Для підтримки загального стилю інтер'єру кухні в тон меблів вибирайте й стільницю. Дерево, натуральний кварц, акрилові стільниці – варіантів багато. Гарантом їх якості служать технології виробництва і, власне, сам матеріал, тому експлуатаційні якості такі стільниці зберігають довгий час.

Ще один момент, про який важливо пам'ятати: купуючи готовий гарнітур або продумуючи власний варіант кухні в стилі мінімалізм, приділіть увагу фурнітурі. Вибирайте дверцята з прихованими ручками або ті, що відкриваються при натисканні. Звичайно, ручки можна й не вбудовувати, але в такому випадку нехай вони будуть без зайвого декору.

Гармонію форм і колірних рішень у створенні кухні-мрії досягти легко. Головне – це знати, де шукати, і куди звертатися. MERX online – проєктуйте та замовляйте вашу кухню разом з нами.

На фото – кухня Q1.

 

 

Поділитися

ЖК Lucky Land. Кухня Q1

25 червня, 2020

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дізнавайтеся кращі акції, вигідні ціни та багато іншого

Створити кухню мрії