Вітаємо на нашому сайті! Авторизація / Реєстрація
23 березня, 2020

Скандинавські мотиви

Скандинавський стиль сьогодні на піку інтер'єрної моди. Його вибирають за функціональність, просту та разом з тим сучасну архітектуру рішень, теплоту натуральних матеріалів і природну колірну гамму. Так, місцями він може здаватися строгим, але якщо дивитися на картинку в цілому, цей стиль дуже затишний. Особливо, якщо в скандинавських мотивах витримати кухню. У чому сіль?

У колірному рішенні. Наприклад, для обробки меблів переважно використовується натуральне дерево. Його текстура й унікальний малюнок відмінно гармоніюють з базовими кольорами та відтінками сірого, білого, кремового, чорного, блакитного... Така комбінація створює відчуття тепла, чистоти, простору. Робить інтер'єр поза модою та часом. Посилити ефект допоможуть соковиті акценти у вигляді предметів декору, відповідний текстиль.

Відображенням стилю є елементи зі скла та металу, які також відрізняються своєю лаконічністю. Взяти хоча б фурнітуру. У ній відсутня химерність. У якості родзинки можна використовувати колір. Гра на контрасті додасть меблям унікальність.

Відповідально підійдіть до вибору стільниці. Натуральний камінь, фактурне дерево... Будь-який з цих варіантів стане гідною прикрасою кухні та відмінно покаже себе в експлуатації.

Дизайн і функціональність. Меблі для кухні в скандинавському стилі підкорюють своєю стриманістю форм, тому мінімум декору, прості та чіткі лінії.

Ще один плюс таких меблів – максимальна функціональність. У ніх немає місця зайвому, тільки гранично необхідна кількість шаф і поличок. Це робить навіть маленьку кухню комфортною та зручною в експлуатації.

Віддайте належне освітленню. Його має бути багато. Крім природного світла – вікон, додайте в інтер'єр кухні торшери, люстру, бра незвичайної форми. Це додасть приміщенню тепло та затишок. І не забувайте про декор (це можуть бути предмети ручної роботи), цікавий посуд і живі рослини.

Сподіваємося, інформація виявилася корисною, і надихне вас на створення кухні-мрії разом з нами.

На фото – кухня К19.

 

Поділитися

ЖК Lucky Land. Кухня Q1

25 червня, 2020

Підписуйтесь на нашу розсилку

Дізнавайтеся кращі акції, вигідні ціни та багато іншого

Створити кухню мрії